Sledujte nás na Facebooku a Instagrame

/// Ponúkame vám

/// Kozmetické služby


Základné ošetrenia

Čistenie pleti Masáž tváre a dekoltu Depilácia tváre a tela studeným alebo teplým voskom Formovanie a farbenie obočia Trvala na mihalnice Lepenie trsov Farbenie mihalníc Líčenie denné a večerné.

Špeciálne ošetrenia

Ošetrenie 24 karátovým zlatom Kaviárové Liftingové Sezónne Chemický peeling

Špeciálne kúry

Kúra 24 karátovým zlatom Kúra mikrodermabrazia regeneračná Kúra bieliaca Kúra Daimont Kúra Gold Gkamour Kúra liftingová Kúra kaviárová Kúra laserom


/// Manikúra


Základné ošetrenia

Francúzska manikúra Gélové nechty Lakovanie Zdobenie Masky na ruky Parafínové zábaly


/// Pedikúra


Základné ošetrenia

Pedikúra mokrá Pedikúra medicinálna (suchá) Pedikúra kombinovaná Pedikúra wellness Ošetrenie kurieho oka na chodidle Ošetrenie zarastajúceho nechtu Masáž nôh, maska,peeling Lakovanie nechtov Predaj darčekových poukážok


/// Prístrojové ošetrenia


Diamantová mikrodermabrázia

Diamantová mikrodermabrázia patrí medzi najpopulárnejšie neinvazívne tvárové ošetrenia. Funguje na princípe jemného a šetrného peelingu pomocou diamantových násadcov. Výsledkom je rozžiarená a viditeľne omladená pleť bez povrchových nedokonalostí.

Čo je to diamantová mikrodermabrázia a ako funguje?
Mikrodermabrázia je neinvazívny a šetrný spôsob odstraňovania odumretých buniek, maziva a nečistôt vo vrchnej vrstve pokožky. Diamantová mikrodermabrázia je terapeutická, neinvazívna metóda, počas ktorej sú odumreté bunky a nečistoty na povrchu pokožky odstraňované pomocou špeciálnych násadcov z technického diamantu. Vďaka rôznym násadcom je možné ošetrovať rôzne partie na tele a tvári bez toho, aby došlo k porušeniu kože. Odstránené bunky a nečistoty sú vákuovo odsávané. Vďaka odstráneniu nečistôt sú póry uvoľnené a pleť pôsobí zdravšie. Pri odstraňovaní odumretých vrstiev kože dochádza aj k naštartovaniu tvorby nových buniek a zároveň je stimulovaná tvorba kolagénu. Vďaka tomu zostáva pleť hladšia, pružnejšia a pôsobí mladším a zdravším dojmom. Táto metóda je tiež úspešne využívaná pri redukcii pigmentových škvŕn a pri liečbe jaziev a lézií po akné.


SCIN SCRUBBER – bezbolestné hĺbkové čistenie

Scin scruber – patrí k najvyhľadávanejším prístrojom v kozmetike.

Bezbolestne čistí pokožku povrchovo aj hĺbkovo. Každopádne uľahčí asi najnepríjemnejší kozmetický úkon, ktorým je hĺbkové čistenie. Veľmi účinne a špeciálne pôsobí na neestetické javy na pokožke. Pomáha revitalizovať pokožku.

Scin scrubber prístroj vykonáva niekoľko funkcií:
Exfoliácia – povrchový peeilng, ktorého hlavným cieľom je odstránenie odumretých buniek, odstránenie zvyšného mazu, baktérií, toxínov z povrchu pokožky.
Cleansing – hĺbkové čistenie je to homogénne čistenie pokožky tak povrchovo ako aj v hlbších vrstvách, ktoré pomáha odstrániť nečistoty a šetrným spôsobom uľahčuje hĺbkové čistenie. V niektorých prípadoch je to dokonalá náhrada za klasické manuálne hĺbkové čistenie. Pleť po hĺbkovom čistení nie je podráždená.


Kozmetický ultrazvuk

Ultrazvuk je pre ľudské ucho nepočuteľné vysokofrekvenčné chvenie, ktoré sa využíva v bežnom živote, ale aj v medicíne a kozmetike. Ultrazvuk vyvoláva také typy chvenia, ktoré dokážu aktivizovať metabolizmus a detoxikovať tým organizmus, a má aj antibakteriálne účinky. Kozmetický ultrazvuk je riadený mikroprocesorom, má voliteľnú moduláciu, čas a intenzitu ošetrenia.

V kozmetike sa využívajú 2 základné funkcie ultrazvuku:

  • Vpravovanie všetkých typov látok (hydrofilné, lipofilné a gélové) do hlbších vrstiev pokožky – tzv. sonoforéza
  • Mikromasážny účinok na úrovni buniek

Využitie kozmetického ultrazvuku:

  • vpravovanie účinných látok
  • Omladzujúce anti-age ošetrenia
  • Regeneračné a rejuveniačné ošetrenia
  • Anti acne program


Laser LASOCARE

Laserová kozmetológia zaznamenala pre niekoľkými rokmi významný pokrok vďaka švajčiarskému vynálezu fotorezonančnej gélovej metódy, ktorá je dnes známa pod menom Lasocare. Ošetrenie týmto laserom spôsobuje spevnenie kolagénových vlákien tváre, krku a dekoltu. Zvyšuje tonus ošetrenej pleti a znižuje tak profil vrások.

Indikácie:

  • Regenerácia- obnovenie tkaniva, alebo jej funkčnosti
  • Antiflogistika- zhojenie zápalu
  • Iminostimulácia- zvýšenie obranyschopnosti organizmu
Prvá skupina zahŕňa celú kozmetológiu to znamená snahu o riešenie problémov ako je strata pružnosti pleti, vrásky, poruchy hydratácie, poškodenie slnečným žiarením, ako aj liečba akné, herpesov, vredu predkolenia, a podobne.


Kozmetická žehlička

Kozmetická žehlička sa využíva na ošetrenie pleti samostatne, alebo v rámci kompletného ošetrenia pleti. Ide o prístroj pomocou ktorého dochádza pomocou pôsobenia tepla a chladu k výraznému omladeniu pokožky tváre, krku a dekoltu.

©2015 Aspect kozmetika. Vytvoril Empresario, s.r.o.